25 – 28 września 2009 r. Bednary, k/Poznania, gmina Pobiedziska

AGRO SHOW ma charakter kompleksowy – można tu prezentować i podziwiać nie tylko maszyny i urządzenia, ale również nawozy, nasiona, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych środków produkcji rolniczej. Wystawa odbywa się na terenie otwartym, co nie ogranicza wystawcom miejsca do prezentacji szerokiej oferty sprzętu rolniczego. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 610 wystawców, w tym 80 z zagranicy. Powierzchnia ekspozycyjna wyniosła ponad 110 000 m2.

Polowy charakter AGRO SHOW stwarza niepowtarzalną okazję do nawiązywania bliższych kontaktów handlowych i budowania tak istotnego w biznesie zaufania.

Na Wystawie maszyny i urządzenia prezentowane są nie tylko na stoiskach, ale także na specjalnych poletkach pokazowych, dzięki czemu zwiedzający mogą osobiście sprawdzić działanie interesujących ich maszyn. Impreza ta to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki rolniczej oraz do porównania różnych rozwiązań technologicznych. Na specjalnie wyodrębnionym polu zostaną zaprezentowane NOWOŚCI, czyli maszyny i urządzenia rolnicze wprowadzone na rynek od września ubiegłego roku, czyli po poprzedniej edycji AGRO SHOW.

Więcej: Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 www.agroshow.eu